סדנאות משחק

לילדים, נוער ומבוגרים

לימודי משחק לילדים - למה?

לימודי משחק מפתחים אצל הילדים את הערך העצמי, הביטחון העצמי, יכולות ביטוי עצמי ונותן כלים להתמודד עם רגשות ומצבי לחץ. ובנוסף בעקבות הפתיחות הנדרשת מול תלמידי הקבוצה והדינמיקה ביניהם לימודי המשחק מחזקים את הילדים ומעניקים להם יכולות חברתיות חשובות.

מכירים את זה שאתם מרגישים שכל העולם צופה בכם ואתם במרכז הבמה? כולם חשים ככה. מי שיודע לשחק טוב יותר, להציג את עצמו בצורה טובה יותר ולשלוט ברגשות שלו יהיה לו יתרון עצום במשחק החיים.

בעולם שבו הילדים נמצאים ביום יום בבתי ספר שמכריחים תלמידים לשנן בעל פה שירים וטקסטים מהתנ"ך, לימודי משחק חשובים לאין ערוך עבורם משום שהם מפתחים אצלם יצירתיות, דמיון, חשיבה עצמית וחשיבה מחוץ לקופסא.

והכי חשוב לימודי משחק מעניקים לילדים כיף, הנאה ושמחת חיים.

לימודי משחק למבוגרים - למה?

כי לשחק זה כיף. זה משחרר. זה מאפשר לנו להיות כל מי שאנחנו רוצים להיות. זה מאפשר לנו לעשות, לחשוב ולהגיד דברים שהם "אסורים" ביום יום. באמצעות המשחק אנחנו לומדים להכיר את עצמנו טוב יותר. אנחנו לומדים לאהוב את עצמנו יותר, לומדים להרגיש ולהתרגש, לפעול, להגיב, צוברים ביטחון ולומדים להתמודד עם רגשות ומצבי לחץ.

995329_10207988768333245_179354704391612

מה בתוכנית?

סדנא חוויתית, מהנה, מעשירה ומעצימה.

נלמד את עקרונות המשחק, שיטות משחק וסגנונות שונים. נאלתר. נשחק (הרבה) וכמובן נעשה הצגות.

שיחק במאות הצגות בארץ ובחול בתיאטרוני "הכרכרה" ו"התיאטרון של שאול טיקטינר".

בוגר הפקולטה לאמנות התיאטרון והפקולטה לחינוך במסלול הוראת התיאטרון באוניברסיטת תל אביב.

לימד משחק, תיאטרון ודרמה מאות תלמידים במסגרות פורמליות וא-פורמליות כיתות א' עד יב'.

כיום יזם מצליח. בעלים ומנכ"ל של בית ספר למוסיקה ואמנויות NEW VIBE בראשון לציון, ובעלים ומנכ"ל של חברת חדרי בריחה SHOW TIME.

בוריס גורליק