top of page

הבלוג של NEW VIBE

Search

בין אם אתם בעצמכם ילדים צעירים, בין אם אתם הורים או מבוגרים ולעולם לא החזקתם גיטרה או כל כלי נגינה אחר והחלטתם שזה הזמן להתחיל ללמוד - עם כל המוטיבציה, חשוב לדעת שלעתים קרובות, להנאה הרבה מלימוד נגינה על גיטרה יכולה להתלוות לעתים תחושה של תסכול. ללימוד גיטרה מההתחלה (זה תקף לכל שאר כלי הנגינה), נדרש מהתלמיד התמדה רבה, סבלנות ואורך רוח. מה שבסופו של דבר, לימוד לא נכון ולא אפקטיבי, יכול בסופו של דבר לגרום לתלמיד לירידה במוטיבציה שתגרום לחוסר התמדה ואף וויתור.


איך ללמוד לנגן בגיטרה

כמו כן, כיום בעידן הטכנולוגי המתקדם שבו ניתן למצוא מידע ולפתור כמעט כל בעיה בעזרת חיפוש באינטרנט, ניתן כיום אפילו ללמוד לנגן על כל כלי כמעט באמצעות האינטרנט בלבד. אך לזה, יש חסרונות רבים, זה דורש הרבה אנרגיה, זמן וסבלנות, שכן ללמוד לנגן טוב זה אינו דבר קל בכלל. לכן, חשוב להבין בכל זאת שהדרך הבטוחה, היעילה והמהנה ביותר הינה לעשות זאת עם מורה לנגינה מקצועי שיוכל לתת ולפתוח לכם עולם שלם של ידע והבנה עמוקה של הכלי, טכניקות לשימוש נכון בו, הוא יספק לכם ליווי, הכוונה ומענה לכל שאלותיכם. מורה טוב ומקצועי, לא רק יביא אתכם לתוצאות גבוהות אפילו מהציפיות שלכם, עד כדי כך שהוא יגרום לכם לפליאה, הוא גם יביא אתכם לשם בדרך המהירה והמהנה ביותר, שתגרום לכם רק לרצות לנגן עוד ועוד.


שיעורי גיטרה למתחילים- רק אצלנו ב new vibe (ניו ויב)

אנו, צוות המורים של ניו וויב, בית ספר לנגינה בראשון לציון, המתמחה בסוגי הגיטרה השונים (קלאסית, אקוסטית וחשמלית) ובמגוון עצום של סגנונות מוזיקאליים. כל מורה לגיטרה בניו ויב, מביא את הידע המקצועי העשיר שלו לכל שיעור ושיעור עמכם, התלמידים. תוכלו לבחור בעצמכם או באמצעות התייעצות אתנו (נשמח לתת לכם אותה), על איזה סוג של גיטרה אתם רוצים ללמוד, איזה סגנון, לאיזה ייעד אתם רוצים להגיע (ללמוד לנגן בשביל הכיף, ללמוד לנגן בשביל לדעת ללוות ואפילו ללמוד לנגן בשביל מקצוע). כמו כן, נשמח לייעץ לכם לפני קניית הגיטרה שלכם, איזה גיטרה מומלץ לקנות, של איזה חברה, למה כדאי לשים לב ועוד. אנו מציעים שיעור גיטרה פרטי או קבוצתי, הכל בהתאם למה שמתאים לכם.


אז קדימה, למה אתם מחכים? אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עמנו AND LET'S THE SHOW BEGIN!

200 views0 comments

לפני שמתחילים- מי אנחנו

את/ה מעוניין להתחיל לנגן? בואו ללמוד אצלנו בניו וייב, בית ספר מקצועי למוזיקה בראשון לציון, המשלב מגוון סגנונות ואפשרויות למידה בהתאם למה שלכם התלמידים מתאים ונכון.


לנו, לבית הספר ניו וייב, יש את המורים המקצועיים ביותר, בעלי ניסיון רב של שנים בלימוד מגוון סוגים וסגנונות של כלי הנגינה הנפוצים והעניינים ביותר- לימוד גיטרה (קלאסית, חשמלית ואקוסטית), קלידים (פסנתר או אורגן), כלי נשיפה (חליל, סקסופון, קלרינט, חצוצרה...) ,תופים, בס, הפקת מוזיקה אלקטרונית (יצירה הפקה ונגינה) ופיתוח קול.


לימוד חליל למתחילים- כל מה שצריך לדעת

החליל הינו כלי נשיפה עתיק, עשוי מעץ ובעל מבנה של צינור חלול. הוא מפיק צליל מעניין כמהין שריקה כאשר נושפים לתוכו. אחד מיתרונותיו הבולטים של החליל הוא, שהחליל איננו כלי קשה מאוד ללמידה, הוא מאוד נוח לשימוש ומתאים גם לילדים צעירים, הוא מאוד מהנה והצליל שלו אהוב במיוחד עבור רבים. אצלנו בבית הספר, תוכלו ללמוד לנגן על חליל או חלילית, כבר מהגילאים הצעירים, לכל הרמות, בין אם אתם רק מתחילים ובין אם אתם מתקדמים, אצלנו כולם יכולים!


לימודי חליל מומלצים- תוכלו לבחור בין האופציות הבאות ללמידה, בהתאם למה שמתאים לכם התלמידים:


לימודי חליל שיעור פרטי

לימוד חליל אחד על אחד, רק אתם או ילדכם והמורה. שיעור זה מתאים למי שרוצה להשיג תוצאות מרביות במינימום זמן. שיעור פרטי לחליל מאפשר למורה לתת יחס פרטני ובכך להתאים עבורו את תוכנית הלימודים ואת השיעור בהתאם למה שנכון לאותו התלמיד.


לימודי חליל מקוון

עבור רבים, דווקא לימודי חליל מרחוק הינה הדרך הנוחה והטובה ביותר. תוכלו לבחור אצלנו בבית בניו וייב ללמוד לנגן על חליל, מכל מקום שאתם גרים בארץ או בחו"ל, מבלי צורך לצאת מהבית, בצורה הפשוטה ביותר- אנו מציעים שיעור אונליין דרך המחשב, בדיוק כמו שיעור רגיל, המורה נמצא בבית שלנו ואתה בבית שלך והוא שומע ומדריך אותך בשידור חי דרך המחשב. תוכלו להקליט את השיעור בדרך פשוטה, ולצפות בו שוב ושוב כדי לתרגל.

אז קדימה, למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר, ונשמח לתת לכם את המידע הנחוץ ולענות לכם על השאלות המעניינות ביותר. אנחנו מחכים לכם!

227 views0 comments

האורגן, הינו כלי מוכר ואהוב, אשר נמצא בבתים רבים. הוא קל יחסית ללמידה, נוח לשימוש ובאמצעות למידת עקרונותיו, אפשר לעבור ולנגן בקלות גם על פסנתר (אשר מבוסס על אותם העקרונות). אנו, בית הספר למוזיקה new vibe (ניו וייב), מציעים לימודי אורגן בראשון לציון, גם עבור אלו שרק מתחילים לנגן וגם עבור המתקדמים, בעזרת מורי הנגינה שלנו, מורים מקצועיים, בעלי ניסיון והבנה במוזיקה, אשר יוכלו להתאים לכם את השיעורים לפי רמת התקדמותכם ולפי הסטנדרטיים והמטרות שאליהן אתם רוצים להגיע.


לימודי אורגן בראשון לציון- הדרך הטובה ביותר להצלחה

הדרך הבטוחה, היעילה והמהנה ביותר ללימוד נגינה על אורגן, הינה לעשות זאת עם מורה לנגינה מקצועי שיוכל לתת ולפתוח לכם עולם שלם של ידע והבנה עמוקה של הכלי, טכניקות לשימוש נכון בו, הוא יספק לכם ליווי, הכוונה ומענה לכל שאלותיכם. מורה טוב ומקצועי, לא רק יביא אתכם לתוצאות גבוהות אפילו מהציפיות שלכם, עד כדי כך שהוא יגרום לכם לפליאה, הוא גם יביא אתכם לשם בדרך המהירה והמהנה ביותר, שתגרום לכם רק לרצות לנגן עוד ועוד.


לימודי אורגן מומלצים: אצלנו בניו וייב, מספר תכניות ואפשרויות למידה במיוחד עבורכם


לימודי אורגן שיעור פרטי

לימודי אורגן המלצות- אנו מציעים לימודי אורגן בראשון לציון, בסטודיו המאובזר שלנו, עם מורה שזהו תחום התמחותו, בעל ניסיון ותשוקה גדולה למוזיקה! שיעור פרטי הינו אחד על אחד, רק אתם או ילדכם והמורה. שיעור זה מתאים למי שרוצה להשיג תוצאות מרביות במינימום זמן. שיעור פרטי לאורגן, מאפשר למורה לתת יחס פרטני ובכך להתאים עבור התלמיד את תוכנית הלימודים ואת השיעור בהתאם למה שנכון לאותו תלמיד.


לימודי אורגן מקוון

עבור רבים, דווקא לימודי אורגן מרחוק הינה הדרך הנוחה והטובה ביותר. אנו בניו וויב מציעים לימודי אורגן מקוון, תוכלו ללמוד לנגן מכל מקום שאתם גרים בארץ או בחו"ל, מבלי צורך לצאת מהבית, בצורה הפשוטה ביותר- אנו מציעים שיעור אונליין דרך המחשב, בדיוק כמו שיעור רגיל, המורה נמצא בבית שלנו ואתה בבית שלך והוא שומע ומדריך אותך בשידור חי דרך המחשב. תוכלו להקליט את השיעור בדרך פשוטה, ולצפות בו שוב ושוב כדי לתרגל.

אז קדימה, למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר, ונשמח לתת לכם את המידע הנחוץ ולענות לכם על השאלות המעניינות ביותר. אנחנו מחכים לכם!

165 views0 comments
bottom of page